Opakowania gastronomiczne

W dobie częstego zamawiania jedzenia do domu i cateringów, wybór dostawcy pudełek jest ważną decyzją biznesową.

Pomagamy wytwórcom jedzenia w całej Polsce dostarczając pudełka na potrawy wszelkiego rodzaju.

Pudełka stworzone do kontaktu
z żywnością

Nasze opakowania pokryte są specjalną, atestowaną folią z laminatu. Dzięki niej, żywność może być zgodnie z prawem pakowana bezpośrednio do pudełka.

Pudełka są trwałe, odporne na wilgoć produktów i warunki panujące w chłodni.

Razem stworzymy opakowania gastronomiczne
wyróżniające Twoją markę

Jesteśmy bezpośrednim producentem. Niech inni tworzą pospolite prostokątne pudełko – Ty możesz razem z nami stworzyć wyróżniające opakowanie, które zostanie w pamięci klienta.

Dowolny kształt

Tworzymy opakowania o nietypowych kształtach, różnych wymiarach. Zapakujemy każdy produkt.

Indywidualny nadruk

Buduj rozpoznawalność swojej marki tworząc opakowania z charakterystycznym nadrukiem. Mamy szerokie możliwości drukarskie.

Dowolny kształt

Opakowania kartonowe, tektura lita, warstwy z laminatu przeznaczonego do kontaktu z żywnością. Określ zastosowanie my wskażemy adekwatne opakowanie.

Nie ma dwóch takich samych potraw

Ale nasze opakowania dopasowujemy do każdej z nich.

Każda potrawa to osobna historia i wyzwanie.
Oceń sam, jak podobają Ci się nasze rozwiązania.

Wyceń swój projekt

Odpowiedź na zapytanie ofertowe otrzymasz do 60 minut*

*Nasz konsultant podejmie kontakt z Tobą we wskazanym czasie. Jeśli charakterystyka projektu pozwoli na szybką wycenę to otrzymasz ją przy pierwszej konsultacji. W innych przypadkach konsultant omówi dodatkowe niezbędne informacje oraz powiadomi Cię o terminie wyceny. Dotyczy zapytań złożonych od poniedziałku do piątku między godziną 8:00, a 15:00.

Nikt z nas nie prowadzi lokalu gastronomicznego, ale współpraca
z Wami wiele nas nauczyła.

Wiemy, że dobre opakowania to jedno. Jakość i warunki współpracy stoją często wyżej.

Dostosowujemy naszą ofertę
do Twoich potrzeb

^

Łatwe pozyskanie oferty

stworzyliśmy formularz, który zapewnia łatwe pozyskanie oferty

^

Zwinne uzupełnianie stanów magazynowych

zwinnie uzupełniamy stany magazynowe tak, aby materiały dla Twojego zamówienia były jak najszybciej dostępne

^

Dostawa opakowań na płasko

pudełka i opakowania dostarczamy na płasko z możliwością samodzielnego składania dzięki czemu znacząco zniwelujesz przestrzeń do przechowywania

^

Klejenie opakowań

oferujemy usługę klejenia opakowań, tak abyś Ty sam tego nie musiał robić

^

Doradztwo w doborze opakowań

doradzamy w doborze opakowań uwzględniając potrzeby funkcjonalne, bazowanie na ofercie o niskich cenach oraz chęć wyróżnienia poprzez uatrakcyjnienie nadrukiem

Najczęstsze pytania

Czy multiopak (Multifarb) jest producentem opakowań czy jedynie pośrednikiem?

Od początku naszej działalności (1996) opakowania wykonujemy we własnym zakresie. Posiadamy maszyny wykrawające, laminujące, drukujące i klejące/zszywające.

Współpracując z nami masz pewność że nie poniesiesz dodatkowych kosztów – marż pośredników.

Jaka jest najmniejsza ilość produktów które można zamówić?

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Wszystko zależy od wielkości opakowań i specyfiki ich produkcji (rodzaju operacji jakie wykonujemy i stosowanych maszyn). Standardowo przyjmuje się, że minimum to ok 600 m2 tektury – co oznacza, że możemy się podjąć indywidualnej produkcji 600 szt opakowań, które mają powierzchnię ok 1m2. Zachęcamy jednak do kontaktu, podczas rozmowy z naszymi handlowcami wyjaśnimy jakie mamy możliwości w stosunku do Państwa zapytania.

Czy przyjmujemy zlecenia telefoniczne?

Nie stosujemy takiej formy współpracy ze względu na dużą możliwość wkradnięcia się błędu w proces realizacji. Należy pamiętać, że produkowane opakowanie ma zazwyczaj kilka unikalnych parametrów (gramatura, rodzaj fali, wymiary, rodzaje poszycia, nadruki, itp.).  Zachowanie drogi pisemnej (mailowej) pozwala na znaczne obniżenie ryzyka omyłki.

Oczywiście zapraszamy do kontaktu telefonicznego w przypadku, gdy potrzebujecie Państwo jakichkolwiek informacji, służymy pomocą.

Ile trwa produkcja opakowań?

Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Zależy to do ich specyfiki. Zakładając, że posiadamy na stanie odpowiednią tekturę, proste opakowania klapowe jesteśmy w stanie wyprodukować w 2 dni robocze, skomplikowane opakowania laminowane i zadrukowane to już kwestia ok 5 dni (aby zachować odpowiednią jakość półprodukty musimy sezonować, a wiąże się to z dodatkowym czasem).

Zlecenia, które wymagają pozyskania surowców realizujemy w około 10 – 15 dni roboczych w normalnych warunkach rynkowych.

Jakie są koszty dostaw?

To zależy od ilości i gabarytów zamówionych opakowań.

Korzystamy zarówno z transportu własnego, jak i zewnętrznych firm spedycyjnych.  Jeśli towar dostarcza firma kurierska koszt dostawy 1 palety towaru wprost wynika z jej aktualnego cennika.
Mając na celu wygodę naszych kontrahentów w większości przypadków staramy się wliczać koszt dostawy w cenę jednostkową opakowania i dzięki czemu klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów.

Czy można odebrać zamówione opakowania osobiście?

Oczywiście. Po uzgodnieniu terminu wykonania, produkt zostanie dla Państwa przygotowany i zabezpieczony. Będzie możliwy do odbioru w dni robocze w godzinach od 6 do 21.

Czy jest możliwość płatności z odroczonym terminem?

Tak.

Ze względu na ogólne warunki współprace musimy rozpocząć od minimum dwóch transakcji przedpłaconych lub gotówkowych na łączną kwotę minimum 2000 zł. Po tym fakcie możemy Państwu sprzedawać nasze produkty w oparciu o faktury „terminowe”.

Co to jest opakowanie „fasonowe”?

Opakowanie fasonowe jest to pudełko wykonane metodą wykrojnikową – czyli za pomocą maszyn wykorzystujących do wycinania indywidulanie wykonane wykrojniki. Opakowania takie najczęściej tworzone są jako samoskładalne, czyli do złożenia gotowego pudełka nie są potrzebne żadne narzędzia ani dodatki.

Czym są opakowania z atestem PZH?

Opakowania z atestem PZH są przeznaczone do bezpośredniego kontaktu z żywnością.
Zastosowane materiały do wykonania takich opakowań gwarantują ochronę przez migracją szkodliwych związków znajdujących się w tekturze do zapakowanego produktu.

Co to są opakowania laminowane?

Są to opakowania pokryte z jednej z lub z dwóch stroną folią, stanowi ona formę bariery oddzielającej tekturę od zapakowanego produktu.

Czy przygotowujecie projekty graficzne dla klientów?

Nie, możliwe są tylko ewentualne niewielkie poprawki do projektu przygotowanego i przesłanego przez klienta.

W jakim formacie przyjmujecie projekty grafiki ?

Pliki graficzne powinny być przesłane w formie krzywych, plik pdf, Corel lub Ilustrator (nie JPEG czy PNG).

Jaki jest koszt wykonania osprzętu do wykonania opakowania?

Koszt wykonania osprzętu jest wyceniany indywidualnie i zależy od projektu przesłanego przez klienta.

Ile zajmuje przygotowanie i wykonanie osprzętu potrzebnego do wykonania opakowań?

Osprzęt jest przygotowywany przez zewnętrzną firmę, orientacyjnie trwa to od 5 do 10 dni roboczych.

Wiesz już jakie opakowania gastronomiczne potrzebujesz?

Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą do 60 minut*

Potrzebujesz pomocy lub masz pytania?

*Nasz konsultant podejmie kontakt z Tobą we wskazanym czasie. Jeśli charakterystyka projektu pozwoli na szybką wycenę to otrzymasz ją przy pierwszej konsultacji. W innych przypadkach konsultant omówi dodatkowe niezbędne informacje oraz powiadomi Cię o terminie wyceny. Dotyczy zapytań złożonych od poniedziałku do piątku między godziną 8:00, a 15:00.

Opakowania gastronomiczne

Jesteśmy producentem opakowań jednorazowych przeznaczonych do pakowania żywności. W naszym asortymencie znajdują się zarówno opakowania standardowe (wg katalogu FEFCO) jak i indywidualne i specjalistyczne (w tym gastronomiczne i cukiernicze). Z naszej oferty korzystają od lat właściciele lokalów gastronomicznych.

Wyceń swój projekt

Odpowiedź na zapytanie ofertowe otrzymasz do 60 minut*

*Nasz konsultant podejmie kontakt z Tobą we wskazanym czasie. Jeśli charakterystyka projektu pozwoli na szybką wycenę to otrzymasz ją przy pierwszej konsultacji. W innych przypadkach konsultant omówi dodatkowe niezbędne informacje oraz powiadomi Cię o terminie wyceny. Dotyczy zapytań złożonych od poniedziałku do piątku między godziną 8:00, a 15:00.